מאמרים

חוויית המשתמש משפיעה ישירות על הנוחות והשימושיות של כל מוצר או ממשק דיגיטלי. מוצרים דיגיטליים המעוצבים עם חווית משתמש שנוגעת בדיוק במטרה, מעוררים תמיד רגש במשתמשים, מה שמוביל גם להמרות נכונות.

זהו בלוג על חוויית משתמש. מסע אישי שראשיתו מנקודות חשובות שרשמתי לעצמי במהלך הלימודים ובכלל, כדי לסכם ולזכור את הנלמד. עם הזמן, אותן נקודות התרחבו לקובץ עשיר בתוכן ובידע, שהחלטתי לסדר את הכל בבלוג משל עצמי ולשתף את התכנים שצברתי

אופטימיזציה לאתר אינטרנט

חשיבות המהירות של אתרי האינטרנט. נתמקד במספר דרכים לאופטימיזציה נכונה של אתרי אינטרנט המשפרים את מהירות האתר. החל מבחירת שרת אחסון, ועד לאופטימיזציה של תמונות.

אג׳ייל

שיטת עבודה לתכנון ופיתוח מוצרים דיגיטליים. איך עובדים באג׳ייל? מה הן היתרונות והחסרונות בעבודה בשיטה זו? כמה גישות למימוש באג׳ייל, ואיך כל זה קשור לעולם ה-Rugby?

Design Thinking

פיתוח מוצרים בספרינט מהיר שבמרכזו המשתמש. מהו הערך הגדול של Design thinking לפיתוח מוצרים? מהם 5 השלבים לביצוע התהליך? כמה משתתפים בתהליך הזה, ומאיזה צוותים? מאמר מקיף על חשיבה עיצובית.

A/B Testing

מה זה A/B Testing ומה עושה את הבדיקה הזו כ"כ חשובה ומיוחדת בפיתוח מוצרים דיגיטליים? נדגיש את השלבים הנחוצים לעשיית כל התהליך הזה בצורה נכונה ונציין את הכלים לניתוח התוצאות. ומה זה DDDM?

מניעת טעויות במוצרים דיגיטליים

מאמר המסכם בקצרה מתודולוגיות חשובות בפיתוח מוצרים טכנולוגיים. במאמר נדבר על שלושת הנקודות החיוניות ללמידת המשתמש שלנו, כיצד נוכל למנוע טעויות, ואיך נגרום למשתמשים שלנו להתאהב במוצר.

בדיקות שמישות

שילובן של בדיקות שמישות בהליכי פיתוח מוצרים דיגיטליים. מהן בדיקות שמישות? מתי נכון לשלב אותן בפיתוח המוצר? ומה בעצם ההבדל בין בדיקות שמישות לבדיקות משתמשים? מאמר מקיף על בדיקות שמישות.